אימון אישי

לימודי אימון אישי וחכמת הקבלה
לימודי אימון אישי (קואוצ'ינג) מהווים כלי עזר לכל מי שמבקש להתפתח, לשפר את עצמו, להתחדש ולגדול בחיים.
האימון האישי יכול לעזור לך בהגשמת מטרות שחשובות לך, בין אם זה קידום בריאות וכושר, התפתחות מקצועית, שיפור מערכות היחסים והשגת איזון פנימי.
התועלות של האימון הן רחבות ומגוונות. הוא מקדם תחושה של ביטחון עצמי וערך עצמי, ומפתחים בו כישורים ויכולות ותפיסה חיובית של החיים.
בין אם אתם מאמנים אישיים, או שאתם מחפשים להתפתח אישית ולהתאמן בעצמכם, לחכמת הקבלה יש המון מה להציע. למעשה חכמת הקבלה היא שיטה להתפתחות אישית שיכולה לקחת אתכם לגבהים ולהצלחות הגדולים ביותר שיש.

איפה מומלץ ללמוד אימון אישי
יש כל מיני מקומות בהם ניתן ללמוד אימון אישי. היכן שלא תבחרו ללמוד, חכמת הקבלה יכולה להעשיר את הידע והיכולות שלכם שכן היא נותנת מענה מאד עמוק וייחודי להתפתחות האישית, שלא קיים בשום מקום אחר.
חכמת הקבלה מאמנת אותנו לממש את הפוטנציאל הגדול ביותר שבתוכנו. היא עוזרת לנו לחיות את החיים שלנו בצורה מלאה, מכיוון שהיא מסתכלת על המציאות מפרספקטיבה גבוהה יותר. היא רואה את האדם מהפרספקטיבה של מטרת הבריאה עצמה, ולכן היא מכוונת אותו למימוש עצמי שנמצא בהלימה עם המטרה הכי גבוהה ומשמעותית בחייו.
בעזרת חכמת הקבלה האדם מקבל הכוונה וכלים שבאמצעותם הוא יכול לממש את הזמן שלו בצורה המועילה ביותר לטובתו העליונה.

לימודי אימון אישי וחכמת הקבלה

הרבה פעמים מה שמפריע לנו להתקדם בחיים, זה המחשבות השליליות, האמונות המגבילות והסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו.
בעוד ששיטות אימון אישי שונות עוזרות לנו להחליף את המחשבות הללו במחשבות מקדמות יותר, חכמת הקבלה עושה הרבה יותר מזה. חכמת הקבלה מטפלת בשורש הבעיה. היא מטפלת באגו של האדם, התודעה שלו שמייצרת את הפחדים והמגבלות הללו מלכתחילה.
האגו שלנו זה התודעה עימה אנחנו נולדים, בה אנחנו מכוונים למילוי הרצונות והחלומות שלנו וממוקדים בהצלחה האישית שלנו. מה הבעיה בזה? הבעיה היא שאנחנו חיים במערכת מקושרת. לכן כדי להצליח באמת, במיוחד בתקופתנו הגלובלית, ההצלחה האישית שלנו חייבת להיות מסונכרנת עם טובת המערכת כולה.
האגו שלנו שהתפתח לאורך שנים רבות של אבולוציה, הלך וגדל והוא מאופיין בתחרותיות צרה, קנאה שלילית והשוואות לא מקדמות. הוא זה שמייצר אצלנו פחדים מ"מה יחשבו", פחד מכישלון ופחד מהצלחה. הוא זה שתוקע אותנו ומגביל אותנו.

מה מגביל אותנו?

חכמת הקבלה מיועדת לעזור לאדם להתעלות מעל האגו שלו לתודעה חדשה ומקושרת. כך האדם שהופך להיות אכפתי ורגיש יותר לטובתם של אחרים. הוא מחליף את הדאגות והפחדים העצמיים, בדאגה אמיתית לטובת הזולת.
זהו החופש הגדול ביותר, שמשחרר את האדם מכבלי האגו, מהמחשבות המגבילות ועוזר לו לממש את עצמו בצורה הטובה ביותר, בסנכרון עם מערכת הקשר בה הוא חי.
זהו ההבדל המשמעותי ביותר בין חכמת הקבלה ללימודי אימון. היא מעלה את האדם לרמה חדשה של תפיסה ומחשבה בה הוא נעשה חופשי מהאגו שמגביל אותו, מה שמאפשר לו לממש את עצמו בצורה הטובה והמועילה ביותר לו ולאחרים.
בעזרת חכמת הקבלה האדם עולה לדרגת קיום חדשה, שבה הוא תופס את עצמו כחלק ממערכת הטבע ולא כנפרד. הוא מקבל מוטיבציה מסוג חדש, שאיננה מונעת על ידי תחרות שלילית, אלא על ידי תרומה לכלל. האושר שלו איננו תלוי בהצלחה חיצונית והדוניסטית, אלא במילוי פנימי ורוחני.
בנוסף, חכמת הקבלה נותנת הכשרה ממשית לאדם כדי להתמודד עם אתגרים ומצבים קשים. מכיוון שהיא מפתחת את המודעות למערכת הטבע עצמה ולתוכנית ההתפתחות שלנו כבני אדם, היא עוזרת לאדם להבין מדוע מגיעים אתגרי החיים, ומה עליו לעשות כדי להגיב אליהם בצורה החכמה והמועילה ביותר.
כמו כן, חכמת הקבלה נלמדת בתוך סביבה של תלמידים, שמעניקים לאדם תמיכה ועידוד בדרכו.
אחד הדגשים החשובים ביותר של חכמת הקבלה זה שיפור מערכות היחסים, ליחסים של אהבה, הדדיות וחברות. היא עוזרת לאדם לשפר את מערכות היחסים שלו שהן, לפי המחקרים העדכניים ביותר, המקור העיקרי שלנו לאושר, בריאות ואורך חיים.

קורס אימון אישי אונליין
באתר "קבלה מדיה" ניתן למצוא קורס לניהול ופיתוח עצמי לפי חכמת הקבלה, שנוגע בנושאים מרתקים ומועילים כמו: מימוש עצמי, מוטיבציה אישית, ניהול זמן, ניהול לחצים, ניהול משברים, קבלת החלטות ומנהיגות.
הקורס יתן לכם פתרונות להתמודדות עם לחצים, מתוך היכרות עם חוקי הטבע עצמו.
לדוגמה, שיעור מספר שתיים עוסק בנושא של מוטיבציה. בשיעור זה תגלו מהי המוטיבציה שהכי כדאי שתהיה לכם. השיעור נוגע בשאלות כמו: האם מוטיבציה חומרית טובה יותר ממוטיבציה שאיננה חומרית? איך יוצקים משמעות למוטיבציה שלנו בכך שיוצרים תוכניות מעשיות? מהו הפוטנציאל היחודי שבכם ואיך לחיות מתוך תכלית גבוהה יותר?
שיעור מספר שלוש עוסק בנושא הלמידה, שהיא היכולת שלנו לזהות מה נחוץ לנו כדי להתקדם בחיים, ולהתכונן מראש למצבים חדשים. זהו תהליך של קליטה ועיבוד מידע. מה שעבד והצליח לנו בעבר כבר לא רלוונטי לתקופתנו. העידן בו אנו חיים מצריך מיומנויות חדשות של עיבוד מידע ושל התאמה לחיינו הגלובליים, המקושרים והאינטנסיביים.
בקורס תלמדו מיומנויות לימוד שנדרשות כדי להצליח בעולם החדש של ימינו. בעזרת המיומנויות הללו תוכלו לעשות שינוי אמיתי בחייכם, גם בתנאים החיצוניים וגם בחוויה הפנימית שלכם.

קורס אימון אישי אונליין

בנושא של ניהול משברים, תלמדו מיחסי הגומלין שבטבע על פתרון הקונפליקטים שנמצאים בכל מקום בחיינו. קונפליקט נובע מחוסר הסכמה בין שני כוחות מנוגדים, פלוס ומינוס, שחור ולבן, טוב ורע. זאת הסיבה שעימותים קיימים בכל מקום, ולכן היכולת לזהות ולפתור מצבי משבר היא מיומנות חשובה מאד.

בין היתר, תלמדו בקורס מה הסיבה לכך שאנחנו חווים חילוקי דעות דווקא כשאנחנו מנסים להתקרב זה לזה. למה קשה לנו במיוחד דווקא במערכות היחסים הקרובות? על מה מצביע חוסר בקונפליקטים ביחסים, ומה התועלת בהם?

בתחום של ניהול זמן, תלמדו מהם העקרונות שיכולים לסייע לכם לנהל את זמנכם ביעילות הרבה ביותר. תלמדו כיצד לחלק את זמנכם נכון בין המטלות היום יומיות למנוחה, וכמה זמן כדאי להקדיש לעצמכם. כמו כן, תכירו רעיונות כלליים יותר, כמו מהו בכלל הזמן? האם הוא באמת קיים? ואם כן, איך ניתן ללמוד לנהל אותו?

הקורס כולל נושאים נוספים, חשובים ומרתקים. לדוגמה, שיעור מספר תשע עוסק בנושא מצבי הלחץ שמאפיינים את החיים המודרניים וגורמים לגוף לצאת מאיזון. חכמת הקבלה מסבירה שלמעשה זהו הטבע שמפר לאדם את האיזון, ובכך דורש ממנו לחפש משמעות לחיים.

האדם אינו מכיר את חוקי הטבע, ואי ההיכרות עם מערכת החוקים הזו היא שמלחיצה אותו. לכן הדרך לפתור את הבעיה היא להכיר ולהבין את המגמות והחוקים של הטבע. בקורס נלמד איך לעשות זאת, ונגלה את העקרון שיאפשר לנו להבין את חוקי הטבע.

קורס אימון אישי חינם
הקורס לניהול ופיתוח עצמי לפי חכמת הקבלה הוא ללא עלות ומופיע באתר בחינם לכל דורש. בנוסף, ניתן למצוא באתר תוכניות רבות ומגוונות על תחומי אימון שונים.

לדוגמה בסדרת התוכניות המרתקת והמעמיקה "חיים חדשים", תמצאו מענה הוליסטי לכל שאלות החיים ולהתפתחות האישית שלכם.

לדוגמה, תוכנית בנושא "הצבת מטרות בחיינו", שחוקרת האם יד הגורל היא שמגדירה לנו את מטרות החיים, או שאנחנו עצמנו? התוכנית מפרטת כיצד להגדיר מטרות בחיים שהן מותאמות למגמת ההתפתחות שלך ושל האנושות כולה, מה שהופך אותן לקלות יותר להשגה.

בתוכנית נוספת בנושא "הצבת מטרות בעולם המחובר", תכירו את הטוויסט המיוחד שאם תוסיפו אותו למטרות החשובות לכם, הוא יתן לכם משמעות עמוקה יותר וסיכויי הצלחה גבוהים יותר בעולם של ימינו.

התוכנית בנושא "התגברות על קשיים בחיינו" תגלה לכם את הגישה הקבלית להתמודדות עם אתגרים, ובתוכנית "איך להפחית לחצים וחרדות" תלמדו טיפים מעשיים לרוגע ואיזון פנימי.

בנוסף, תוכלו לפתח אינטליגנציה רגשית ורוחנית בעזרת התוכנית "מהי אינטליגנציה?", ותגלו מהו טיפול היופי המוצלח ביותר בתוכנית "יופי נצחי".

קורס אימון אישי חינם

לימודי אימון אישי ומימוש עצמי
הנושא של מימוש עצמי מקבל בחכמת הקבלה נופך מיוחד ופורץ דרך. תוכנית בסדרה "חיים חדשים" בנושא "לפרוץ את גבולות העצמי", מסבירה כיצד להשיג משהו הרבה יותר גדול מהצלחה בעולם הזה: חיים שלמים ונצחיים.
כדי שלא תחיו את חייכם לפי תכתיבים של אחרים, או תנסו לעמוד בסטנדרטים שלהם על החיים, חכמת הקבלה נותנת לכם הסתכלות רחבה יותר על החיים שמאפשרת לכם להיות מי שאתם, לחשוב באופן עצמאי וללכת בעקבות מה שיעשה לכם טוב באמת.
כדי לקבל החלטות נכונות במסע המימוש העצמי שלכם, מוטב שתדעו איך להתחבר לקול הפנימי שלכם. הוא זה שיוביל אתכם למציאת הייעוד המדויק לכם. וכדי לא לבזבז זמן יקר, התוכנית המפתח ליעילות בחייכם תעזור לכם לממש את עצמכם ביעילות.
אחת ההזדמנויות הגדולות ביותר עבורנו ללמידה בדרך למימוש העצמי, זה דווקא כישלון. אך עלינו לדעת איך להגיב אליו נכון. התוכנית "היחס הנכון לכישלון" תיתן לכם הכוונה מצוינת ומפתיעה. בעזרתה תוכלו להתעלות מעל הפחד התמידי מפני כישלון, ולהפוך כל עיכוב לקפיצת דרך שתאיר את חייכם.
תוכניות נוספות בסדרת "חיים חדשים" שיעזרו לכם לממש את עיצמכם, עוסקות ביציאה מקבעון מחשבתי, הכרות עמוקה עם עצמך, מציאת הייעוד שלך, איזון נפשי, ועוד.

קורס קואוצ'ינג מחיר
קורסי הכשרה של אימון אישי אינם זולים, ולרוב הם כוללים שעות רבות של לימוד ותרגול.
ב"קבלה לעם" תוכלו למצוא תוכן רב בחינם, שייתן לכם כלים מצוינים לחיים. הקורסים המסודרים מוצעים במחירים אטרקטיבים ונגישים, ויתנו לכם זווית ראייה גבוהה יותר על עצמכם ועל העולם.
לימודי הקבלה יכולים לתת לכם הכנה מצוינת לליווי אנשים בתהליכי שינוי אישיים. הם יוסיפו לכם רגישות, חכמה והבנה של בני האדם בצורה עמוקה ורחבה.

קורס קואוצ'ינג מחיר

לימודי קואוצ'ינג באוניברסיטה
כמו שאת לימודי האימון כדאי לעשות במקומות כמה שיותר מוסמכים ומעמיקים, גם את חכמת הקבלה כדאי ללמוד ממקור מוסמך ומהימן.
ארגון "קבלה לעם" הוא ארגון בינלאומי, והמרצה הראשי הוא הרב ד"ר מיכאל לייטמן, שהיה תלמידו ועוזרו האישי של הרב ברוך שלום הלוי אשל"ג, בנו של בעל הסולם. הרב לייטמן מלמד אלפי תלמידים ברחבי העולם במשך יותר מארבעים שנה, וכתב יותר משישים ספרים. את לימוד הקבלה הוא שואב מהמקורות האותנטיים בלבד של מוריו הרב"ש, בעל הסולם, האר"י ומקובלים גדולים נוספים.
לימודי הקבלה בארגון "קבלה לעם" הם מסודרים והדרגתיים. ניתן להשתתף באירועים חד פעמיים, כמו "חוויה עם משמעות" כדי לטעום מהשיטה המדהימה הזו להתפתחות אישית, או להתחיל במסלול לימודים מסודר.

המלצות לימודי קואוצ'ינג
לסיכום, מומלץ מאד לכל מי שרוצה ללמוד קואוצ'ינג, או להיות מאמן אישי, להכיר את עולם הקבלה. ההיכרות עם העולם הזה יאפשר לכם להבין בצורה מעמיקה את טבע האדם, את מה שמגביל וחוסם אותנו מלהצליח, את מה שגורם לנו לאושר או מרחיק אותו מאיתנו, ואת הדרך הטובה ביותר למימוש עצמי בעולם החדש אליו אנחנו צועדים בצעדים מהירים.
לימודי הקבלה יתנו לכם כלים ופרפסקטיבה ייחודיים ופורצי דרך להתפתחות אישית ויאפשרו לכם לעשות שינוי חיובי משמעותי בחייכם ובחיי אחרים.

יש לכם/ן שאלות? 

דברו איתנו בווטסאפ

דילוג לתוכן