בלוג

מחדשים את הרוח הישראלית | גלריה

גלריית תמונות מאירוע שבועות שהתקיים בבית "קבלה לעם"

חג הביכורים, חג הקציר, חג מתן תורה – הרבה שמות נקשרו לחג השבועות, כשהבולט מביניהם על פי חכמת הקבלה הוא החג שבו אנחנו מקבלים את התורה, את כל האור שהוכן לנו, ברגע שנהיה מוכנים לו כעם.
תודה על ערב מרגש ביחד!

קראו עוד
קורס העצמה אישית חינם

קורס התפתחות אישית

הייחודיות של לימודי ההתפתחות האישית לפי חכמת הקבלה, היא שהם נעשים מתוך הבנה והיכרות עם תוכנית ההתפתחות של הבריאה עצמה ושל החלק של כל אחד ואחת מאיתנו בתוכה. הפרספקטיבה הגבוהה והרחבה הזו, שלוקחת בחשבון את מבנה המציאות כולה, מאפשרת לאדם להתפתח למימוש הפוטנציאל האמיתי שבנשמתו, ולהגיע לייעוד הכי גבוה ומשמעותי שלו בעולם הזה.

קראו עוד

אימון אישי

חכמת הקבלה מאמנת אותנו לממש את הפוטנציאל הגדול ביותר שבתוכנו. היא עוזרת לנו לחיות את החיים שלנו בצורה מלאה, מכיוון שהיא מסתכלת על המציאות מפרספקטיבה גבוהה יותר. היא רואה את האדם מהפרספקטיבה של מטרת הבריאה עצמה, ולכן היא מכוונת אותו למימוש עצמי שנמצא בהלימה עם המטרה הכי גבוהה ומשמעותית בחייו.

קראו עוד

מי את מדינה ישראל? | גלריה

מבחר תמונות מהערב המרגש שחווינו ב-76 שנה לעצמאות ישראל, בו דיברנו על כך שהגענו ל-76 שנה לעצמאות ישראל ונראה שעדיין לא השגנו עצמאות של ממש. העולם שוב נגדנו למרות הטבח הנורא שעברנו, בעלת בריתנו בעולם המערבי, ארה"ב, לוחצת עלינו להפסיק את המלחמה, והעולם הערבי מחכה לראות מתי ישראל תיעלם מהמפה. האם אי פעם המלחמה תיגמר.

קראו עוד
זוהר לעם

ספרי התפתחות אישית

אין משהו נפלא יותר מאשר למצוא ספר שנוגע בך, מעורר אותך ולוקח אותך למסע מרגש. במיוחד כשנמצאים בתהליך של התפתחות אישית, ספרים הם אבני דרך בעלי משמעות רבה. ספר הוא אמצעי לגילוי ידע חדש, תפיסות חדשות ומקומות חדשים בתוכנו שלא הכרנו. ספרים מאפשרים לנו להתעלות מעל המציאות הנוכחית שלנו אל מציאות חדשה, גבוהה ומפותחת יותר, בעזרתו של הסופר.

קראו עוד

חופשי בארצנו

ישראל 2024 שונה מאוד מישראל 2023. כל כך הרבה עברנו בשנה האחרונה שלפעמים נראה לנו שזו לא אותה מדינה, לא אותו העם ולא אותה התקופה. אם בכל פסח אנחנו שואלים את עצמנו "מה נשתנה הלילה הזה?", השנה ברור לנו שהרבה מאוד השתנה.

קראו עוד
יסודות חכמת הקבלה

סדנאות מגניבות למבוגרים שמחפשים חוויה משמעותית

בכל חודש מתקיים בבית "קבלה לעם" אירוע "חוויה עם משמעות" שכולל הרצאות מרתקות, כיבוד טעים, מוסיקה, ובגדול חוויה שפותחת את הלב והנשמה. להבדיל מבילויים אחרים שאולי נותנים כמה רגעים של הנאה או הקלה, באירועים בבית "קבלה לעם" תמצאו הנאה אמיתית שמגיעה מתוך חיבור פנימי ללב, ותובנות משמעותיות שישארו איתכם זמן רב.

קראו עוד

כולנו עם אחד – ערב של חיבור ותוכן עם משמעות

האירוע "כולנו עם אחד", שנערך בחסות "קבלה לעם", הינו מפגש מרגש ומשמעותי של אחדות וקירוב לבבות בין אנשים מרקעים שונים בתוך עם ישראל. התכנסות זו שמטרתה לחזק את החיבור והאחדות בין בני אדם, נועדה להדגיש את הערכים המשותפים והקשר העמוק הקיים בין כולנו, ללא קשר לדעות או אמונות. במרכז האירוע

קראו עוד
דילוג לתוכן